משלוחי בלונים | משלוח בלונים

משלוחי בלונים

לא פעם חשבנו לעצמנו שקישוט אולם האירועים בבלונים יהיה דבר נפלא, אך איך יגיעו הבלונים מהחנות? קישוטי בלונים, זרי ענק, קשתות ודמוית עשויות בלונים משדרגות כל אירוע, אך שינוע שלהם יכול להיות משימה לא פשוטה בכלל. בדיוק לשם כך קיימים משלוחי בלונים. חנויות בלונים ועסקים בתחום מציעים לנו משלוחי בלונים לכל מקום בארץ. משלוחי בלונים מבטיחים לנו שהבלונים יגיעו בשלמותם למקום האירוע, בלי שהמשימה תדרוש מאיתנו התארגנות מיוחדת וסרבולים. בדקו מראש את מחיר ההובלה ודעו כי משלוחי בלונים לעיתים כלולים בעלות המוצרים עצמם. 

משלוח יום הולדת      סטנד משלוח ליולדות ורוד

סטנד יולדות בקבוקים      סטנד דובי לבן

סטנד באקס באני       סטנד דובי מבלונים

סטנד לב אדום לאוהבים      סטנד מיקי מאוס מבלונים

סטנד בקבוקים כחול      סטנד מבלונים מספר

סטנד מבלונים דמויות טויטי      סטנד לב לבן

משלוחי בלונים ליום הולדת

יש מסיבות יום הולדת שאנחנו מארגנים לעצמנו, ויש גם מסיבות בהן אנחנו מפתיעים חברים שחוגגים. משלוחי בלונים ליום הולדת חוסכים לנו את התפאורה, האבזור והמאמץ ביצירת הסביבה הצבעונית. עורכים הזמנה בטלפון או באינטרנט, בוחרים את מספר הבלונים, הצבעים, הגדלים, הצורות, הדמויות והכמות ואת השאר משאירים בידי משלוחי בלונים. חברות מקצועיות מגיעות למקום האירוע לפני שהמסיבה מתחילה, תולות את הקשתות הצבעוניות, ממלאות את המקום בבלונים ססגוניים ומשאירות לנו זמן לחגוג ולבלות. משלוחי בלונים מתאפשרים מעלות מסוימת של הזמנה, לכן כדאי לערוך את הבירור טרם התשלום.

משלוחי בלונים לחתונה

בשנים האחרונות הפכו חתונות לאירועים אדירי ממדים ועטורי אטרקציות. החל מלימוזינות מפוארות לזוג, זיקוקים בדרך לחופה, מסכי ענק, פינוקים ברחבת הריקודים, שירים בהפתעה, קליפים מושקעים, דוכני ממתקים ועוד. אטרקציה נוספת שנראית כטרנד חדש היא הפרחת בלונים בחופה. משלוחי בלונים לחתונה יביאו עבורנו מאות בלונים חגיגיים שיחולקו לאורחים ויופרחו לאחר שבירת הכוס. משלוחי הבלונים מאפשרים לנו להתרכז בחתונה ולא להיות מודאגים מההעברות והאדמיניסטרציה. כך נוכל להפתיע את הזוג במופע בלונים מרהיב ומרגש, ולאפשר לכל האורחים לקחת חלק ברגע המיוחד.

משלוחי בלונים והתקנה

משלוחי בלונים הם לא רק משלוח. מתקיני הבלונים מגיעים למקום האירוע ועושים את כל העבודה בשבילנו. במקרים רבים, מגיעים המתקינים עם בלונים לא מנופחים כשכל העשייה והיצירה נעשית במקום. כך יכולים אנשי המקצוע להתרשם מגודל האולם ומהסידור שאנו מבקשים ולהתאים את סידורי הבלונים בדיוק לפי רצוננו. התקנה במקום נכונה יותר מהזמנת משלוחי בלונים במקרה של אירוע בבתים פרטיים, בו לעיתים קשה להכניס דמויות ומתנפחים בגדלים גדולים. כדאי לקחת בחשבון שאם מזמינים אמן בלונים שעושה את העבודה במקום, יש לשריין מספר שעות עבודה בהתאם למורכבות המשימה. התייעצו עם איש המקצוע באשר לזמנים הדרושים כך שתוכלו להתארגן בהתאם.