בלונים לברית | בלונים לבריתה

בלונים לבריתה - הבטחה לארוע בלתי נשכח

 

בשעה טובה ומוצלחת נולדה לכם בת! מזל טוב! אמא מתאוששת וכבר מתחילה לתכנן את הבריתה החגיגית, בו תוצג התינוקת המתוקה שלכם לעיני החברים והקרובים, וכולם יוכלו להגיע ולברך אתכם. הרשי לנו לחסוך לך, אמא, את כל ההתלבטויות, ולהפנות אותך הישר לפתרון המושלם שיבטיח לך ארוע משמח, חגיגי ובלתי נשכח - קישוטי בלונים לבריתה.

אווירה טובה ושמחה
בלונים מושכים את העין ומשמחים את הלב. מי שראה פעם בלון שנסחף בשמיים ברוח בוודאי יודע כמה קשה להתיק את העיניים מהבלון המרחף, ומכיר את החשק להתבונן בבלון ממש עד שהוא הופך לנקודה קטנטנה ונעלם מעינינו. תארו לכם שאתם נכנסים לאולם הבריתה ומוצאים את עצמכם מוקפים בבלונים. בלונים ורודים, בלונים אדומים, בלונים סגולים, בלונים נוצצים... די בתמונת הדמיון של הבלונים בכדי להעלות חיוך רחב על הפנים.

ילדים, מבוגרים, ואפילו קשישים, נהנים לראות בלונים, ואפילו קצת לשחק... קישוטי בלונים לבריתה מחזירים אותנו לילדות ומאפשרים לנו לשכוח לכמה דקות שאנחנו כבר "גדולים", שיש לנו ילדים משלנו, ומזמנים לנו את הכיף שבמשחק משותף ומשמח עם הדור הצעיר. משחק בבלונים תמיד ילוווה בשמחה והתפרצויות צחוק. בדיוק  האווירה שרצוי שתהיה בבריתה.

זיכרון לאורך זמן
בחירת חברה אחראית ואמינה שתספק בלונים לבריתה של בתכם הפעוטה, תבטיח ארוע בלתי נשכח. ארוע בו זכינו לשמוח, לצחוק יחד עם כולם ולהינות, הוא ארוע בלתי נשכח. הצבעוניות, היופי, הכיף והמשחק בבלונים, יחד עם עצם הארוע המשמח, ירחיבו את כל הלבבות ויאפשרו למשפחה ולכל האורחים לשמוח לכמה שעות שמחה עמוקה ואמיתית, כזו שמאפשרת לשכוח את השגרה השוחקת, ומבטיחה את צריבת הארוע בזכרון בדיוק כמו שהיים רוצים – הארוע הכי שמח שיצא לכם להיות בו.

ייחודיות ומיוחדות
את אופי הבלונים לבריתה ניתן לבחור בהתאם לכל משפחה ומשפחה, בהתאם לצבעים המועדפים עליכם, ולגודל התקציב שתרצו להשקיע בארוע. קישוט בבלונים תמיד ישווה למקום אווירה שמחה, כאמור, וייתן תחושה מושקעת. כל האורחים ירגישו שהשקעתם מחשבה בארוע, וחיפשתם כיצד לשמח ולשמוח יחד.

ניתן להתאים את הבלונים לבריתה באופן מושלם- ארוע ורוד ופרחוני, או בריתה שכולה לבבות אדומים. בריתה צבעונית ועליזה במיוחד, או בריתה אלגנטית בסגול ולבן. פיסול דמויות, הדפסת הקדשות וטקסטים שונים על הבלונים, חיות, כתרי בלונים לילדים, עמודים לכניסה דרמטית ועוד ועוד, רק תעצמו את העיניים ותדמיינו, השמיים הם הגבול של כל בלון...