בלונים לברית | בלונים לבריתה

בלונים לברית – הבטחה לארוע שכולו שמחה


הזמן הקצר שעובר מרגע שנולד בן ועד היום השמיני, שבו נערכת הברית, עובר כל כך מהר, סך הכל שבוע! בהתחלה אתם טרודים מעצם העבודה שהאם והבן נמצאים בבית היולדות – האם מתאוששת, באים מבקרים, אבא מתרוצץ  הבית לבית היולדות, צריך לקנות כל מיני דברים, ואולי יש עוד ילדים בבית, וגם בהם צריך לטפל. אחר כך, בבית, אמא עדיין תשושה, והבית עמוס קרובי משפחה בעלי כוונות טובות, ואתם מגלים את כל מה ששכחתם לקנות, ופתאום נזכרים שתיכף עושים את הברית...

בלונים לברית מבטיחים שמחה
אחרי שמוצאים מקום לחגוג בו את הברית (אולם, בית קפה, החצר של ההורים, הבית שלכם וכו') מתחילים לחשוב – ואיך נקשט? ואיך האולם יראה? יש לנו פתרון קל ופשוט עבורכם, שמבטיח לעורר שמחה בכל באי הארוע – בלונים לברית.

בלונים לברית הופכים את הברית של בנכם לארוע משמח במיוחד. אין אדם בעולם שנשאר אדיש לבלונים. נשים או גברים, מבוגרים או צעירים, ילדים או זקנים, בכל מקום בעולם – בלונים תמיד גורמים שמחה. בלונים גורמים לאנשים לשכוח מהיומיום לרגע קטן אחד, לחזור להיות ילדים לכמה דקות ופשוט להינות. לא ברור למה, אבל זה פשוט ככה...

כאשר אתם מזמינים קישוטי בלונים לברית, כדאי לוודא שאתם מזמינים את הבלונים ממקור אמין ורציני, כדי שהשמחה שאתם מצפים לה לא תיפגע. מפח הנפש שלכם ושל האורחים שלכם יהיה גדול אם איכות הבלונים תהיה ירודה והם יתפוצצו באמצע האירוע, או אם תגיעו למקום ותגלו שספק הבלונים איחר ורק התחיל לקשט את המקום כשעוד חמש דקות האורחים מתחילים להגיע, או במקרה גרוע ויתר – הוא לא הגיע כלל.

אחרי שתוודאו את רצינותו של ספק הבלונים לברית, הגיע הזמן לחלק הכייפי – הבלונים עצמם. הצבע, הגודל, הצורה, עם הפעלה לילדים או בלי. הכיף מובטח לכם ולאורחים, לפני הברית, בזמן הארוע, וגם לאחריו.

ובברית עצמה...
בטלפון אחד לחברת הבלונים, סידרתם לעצמכם ברית משמחת, שמעלה חיוך על פני כל האורחים בכל הגילאים. הילדים שייקחו את הבלונים הביתה מובטחים גם להגיע הביתה עם אותו חיוך, ולהמשיך לחייך ולזכור את הברית להרבה זמן.

ואתם, אבא ואמא לילד חדש, שמחים וגאים, כל שנותר לכם לעשות הוא להגיע ולחייך לאורחים, לנשק ולחבק את הקרובים, ולדאוג לרך הנולד. הארוע כבר מוצלח.

מזל טוב!