בלונים לברית | בלונים לבריתה

בלונים לברית

בלונים הם חלק בלתי נפרד מכל אירוע משמח בחיינו – בלונים ליום הולדת, בלונים לחתונה וכמובן, בלונים לברית. ברית היא אירוע מיוחד וחד פעמי בחייו של גברבר ויש האומרים שהוא אף אירוע המשפיע על המשך חייו. על כן, כאשר אתם בוחרים בלונים לברית של בנכם, או של מקורבים, חשוב שתדעו לבחור את הבלונים המתאימים לכם במיוחד. בלוני הליום או בלונים רגילים? צבעים זוהרים או מט? כחול או צהוב? הרבה או מעט? – לפניכם כל התשובות:

עולם שלם צבעים

כיום יש מגוון רחב מאוד של צבעי בלונים ובחירת הצבע, כמו בכל עיצוב, היא חשובה בהחלט. אם בחרתם להשתמש בבלונים כקישוט לשמחה או כמתנה להורים הטריים מומלץ לבחור בלונים שתואמים את מין התינוק. כמו כן, צבעים בהירים ופסטליים מומלצים לאירוע שכזה מאחר והם תורמים לרוגע ולשלווה הן של הרך הנולד, הן של הוריו והן של האורחים בשמחה.  על כן, הצבעים המומלצים של בלונים לברית הם גווני כחול וירוק בהירים, המשולבים בגווני לבן ופנינה. אופי הצבעים: מט, נוצץ, זוהר או מבריק? צבעים זוהרים הם חדים מדיי ואינם מתאימים לאופי האירוע. צבעים נוצצים מתאימים לאירוע גדול בעל אלמנטים חגיגיים במיוחד, כך גם צבעים מבריקים המתאימים לברכות ומתנות. צבעי מט מתאימים יותר לפעילויות עם בלונים.

בלוני הליום או בלונים רגילים?

גם בחירה זו תלויה בהחלט באופי האירוע, משתתפיו ובשימושים שבחרתם לבלונים. בלוני הליום מומלצים לשימושים מיוחדים יותר, כגון: הדפסי בלונים, קישוט מעוצב, שער בלונים, אלבום ברכות, זרי בלונים וכו'. לעומת זאת, בלונים רגילים מומלצים לשימושים שאנו מכירים, במיוחד בסביבה מרובת ילדים ובהפעלות ילדים. כמו כן, במידה ואתם מנפחים בלונים במהלך האירוע כחלק מפעילות או הפעלה, חשוב לנקוט במשנה זהירות בסביבת ילדים, במיוחד בהליום.

כמה בלונים לברית?

אם האירוע שלכם הוא רב משתתפים במקום שאינו גדול, כמות גדולה של בלונים עלולה ליצור צפיפות, אי נוחות ואף טרדה. מאידך, כמות קטנה מדיי של בלונים גם היא לא מומלצת מאחר וכל אפקט הבלונים יפוספס. כמו כן, כמות רבה של בלונים בסביבה מרובת ילדים קטנים עלולה להוות סכנה. לכן, חשוב ומומלץ לרכוש כמות בלונים לברית התואמת את מרחב האירוע, מספר המשתתפים וטווח הגילאים שלהם. מומלץ להתייעץ עם בעל השירות טרם הרכישה, לפרט לו את אופי האירוע ולסמוך על שיקול דעתו בנושא. שיהיה במזל טוב, בריאות ושמחה!