הפרחת בלונים | בלונים לחופה

הפרחת בלונים באירועים

הפרחת בלונים היא קודם כל דבר מהנה. בכל מיני סוגים של אירועים חברתיים – הפרחת בלונים גורמת לתחושת שייכות, לכוח חברתי ובעיקר לחגיגיות. כך נהוג למשל בהפגנות בהן הפרחת בלונים נעשית לצורך מחאה מסוימת. כך גם נעשה בהופעות מוזיקה גדולות, באירועים עסקיים או בנסיבות אחרות: הפרחת בלונים על ידי מאות ואלפי אנשים היא דבר עוצמתי, יפיפה וחווייתי. ברגע אחד שנקבע מראש, משחררים אלפי אנשים את החוט הדק שמחבר אותם לבלון ההליום, ואלפי בלונים עולים ביחד לכיוון השמיים בצבעוניות מרשימה ובתחושת חגיגיות מוחלטת. 

    הפרחת בלונים לבנים

הפרחת בלונים בחתונה

כל מי שנכח פעם בחופה בה התקיימה הפרחת בלונים יודע ודאי כמה עוצמתי ומרגש הרגע הזה. לעיתים רעיון הפרחת בלונים הוא רעיון של הזוג המתחתן בעצמו ולעיתים המשפחה או החברים מארגנים הפרחת בלונים כהפתעה מוחלטת. במהלך החופה מחזיקים מאות האורחים בבלונים (לבנים בדרך כלל), ילדים, מבוגרים, נשים וגברים כאחד, כאשר הזוג שנמצא תחת החופה רואה מולו קשת גדולה של בלונים חגיגיים שממתינים להישלח לשמיים. לאחר שבירת הכוס המסורתית, משחררים כל מאות האורחים יחד את הבלונים ואלה עולים לשמיים ככדוריות לבנות בוהקות על רקע הערב שהחשיך. מאות הבלונים הנשלחים לשמיים מסמלים את הברכה והקדושה שברגע המרגש ואת תחילת דרכם של הזוג הצעיר.

הפרחת בלונים מודפסים

הפרחת בלונים מאפשרת לנו לא רק לבחור את צבעי הבלונים וגודלם, אלא גם את ההדפס, ההקדשה או האמירה האישית שלנו. הפרחת בלונים היא הזדמנות לשלב ברכה ומתנה לעצמנו, לחברים שחוגגים או לעסק. בהזמנה אישית ניתן להדפיס על גבי כל בלון ובלון אותיות, מספרים, ציורים ואפילו תמונות. בהפגנות ובמחאות נהוג להדפיס על גבי הבלון את התאריך והסלוגן. במפגשי עסקים, אירועים שיווקיים ומפגשי חברות נהוג להדפיס את לוגו החברה על גבי הבלון בצבע המזוהה עם העסק. בחתונות, למשל, ניתן להדפיס ברכת 'מזל טוב', הקדשה אישית, להדפיס את שמותיהם של בני הזוג ואפילו להדפיס תמונה ייחודית.

הפרחת בלונים: אטרקציות נוספות

הפרחת בלונים היא רק אחת הדרכים להפוך אירוע לשמח וססגוני. מלבד הפרחת בלונים, חברות הפקה מציעות לנו הפעלות, מתקנים מתנפחים, סדנאות יצירה, עיצוב, תפאורה, משחקים, מערכות הגברה, תאורה, מסכי ענק, משחקי וידאו, מכונות קריוקי, קליפים בהזמנה אישית, מופעי זיקוקים, דוכני ממתקים ועוד עשרות אטרקציות. לכל אירוע מתאימה אטרקציה אחרת בהתאם למספר המשתתפים, גילם, מקום האירוע, התקציב שעומד לרשותכם והחוויה שתרצו להעניק לאורחים.