הדפסה על בלונים| בלונים מודפסים

הדפסה על בלונים

טכניקות מתקדמות של דפוס מדויק מאפרות לנו לבצע ביתר קלות הדפסה על בלונים. הדפסה של אותיות, מספרים, תמונות, ציורים, קווים, עיגולים, משבצות וסיסמאות – הכול. כל שצריך לעשות הוא להכין גלופה פשוטה במחשב ולשלוח ישירות לביצוע הדפסה על בלונים. הבלונים הצבעוניים יכולים להפוך לסיסמאות של ממש, לחלק מקמפיינים גדולים, למתנות נהדרות ליום נישואין, לחופות, לימי הולדת, למסיבות, לאירועים משפחתיים, למפגשי עסקים, לקידום מכירות, להפנינג מסיבת רחוב ועוד מאות רעיונות. טכניקת הדפסה על בלונים היא פשוטה באופן יחסי ועל כן עלותה סבירה ותלויה במידה ניכרת בסוג הבלון ולא בסוג הגלופה עצמה.

בלון מודפס כחול   בלון מודפס אדום   בלון מודפס לבן

הדפסה על בלונים: אירועי עסקים

פעמים רבות מתקיימים במקומות שונים בארץ אירועי עסקים. אירועים אלה נועדו בעיקר על מנת שהעסקים יחשפו עצמם ללקוחות ולמשקיעים נוספים. באירועים מסוג זה, הדבר החשוב מכל הוא לבלוט. החברות השונות נעזרות בשלטים, בצבעים ובטכניקות שונות על מנת למשוך את הקהל ולעניין אותו. הדפסה על בלונים במקרה הזה עושה עבורנו את העבודה. בעוד שדוכנים אחרים נעזרים בדיבור ישיר אל מול העוברים והשבים, הדפסה על בלונים של לוגו החברה שלנו נראית מרחוק ומושכת את תשומת הלב. הלקוחות רואים אותנו מרחוק, הסקרנות מתעוררת בהם והם ניגשים באופן ייזום. כל שנותר לנו לעשות מלבד הדפסה על בלונים היא לגרום ללקוח להישאר.

הדפסה על בלונים:  פרסומת

כשאנחנו עומדים לצאת עם מוצר חדש לשוק, המטרה שלנו היא לעורר סקרנות ועניין סביבו. אחת הדרכים שלנו לעשות זאת היא הדפסה על בלונים. איך זה עובד? במרכזי קניות גדולים, באירועים חברתיים, בתחנות רכבת וברחובות ראשיים מתחילים לתלות זרי ענק של בלונים בצבעי הלוגו שלנו. הדפסה על בלונים מאפשרת לנו לתת טיזר קטן, לעורר את הסקרנות לגרום לעוברים והשבים לחשוב על מה שראו ולהמשיך לחפש רמזים. כמה קמפיינים מאוד מפורסמים ומוצלחים התחילו כך את דרכם והוכיחו את יעילות הדפסה על בלונים.

הדפסה על בלונים: תוספות

הדפסה על בלונים היא רק דרך אחת לעניין, לסקרן ולשמח. בכל אירוע בו בחרתם להתקשט בבלונים, תוכלו להיעזר גם בשלטים, בהדפסה על חולצות, בחלוקת פליירים, בהדפסת מדבקות ועוד. אם מדובר בהדפסה על בלונים לקראת חופה, שלבו גם פינוקים לחתן והכלה, תלו את הבלונים על מכוניות האורחים, צטטו משפט משיר אהוב וחלקו גם מגנטים קטנים לאלה שהגיעו לחגוג אתכם והפכו את הבלונים לחלק קטן אך חשוב מהחתונה כולה.